Дербі: роменці розгромили сумчан

В останній день лютого завершився 13 тур чемпіонату України серед команд Першої ліги, пише "Спорт Клуб".

У Ромнах в обласному дербі зустрічалися місцевий «Рятувальник» і команда Сумського держуніверситету. Перед звітним поєдинком господарі займали передостаннє місце в турнірній таблиці з 6 очками в 9 зустрічах, у гостей було третє місце з 19 очками.

Зрозуміло, що в таких поєдинках роменці завжди прагнуть довести представникам обласного центру, що вони кращі. А якщо врахувати, що на цей раз підопічні Ігоря Саливона грали вдома, то у них був подвійний стимул зіграти якомога краще. Але ніхто не міг подумати, що у «Рятувальник» все піде так жваво.

Судіть самі: вже по ходу першого тайму господарі майданчика вели 5: 0 (!), А на рахунку Дмитра Лойко був хет-трик (12, 15, 16 хвилини). Хоча, справедливості заради, треба відзначити, що у сумчан теж були моменти для взяття воріт Юрія Козаченка, проте голкіпер «Рятувальник» був на висоті. Більш того - він навіть встиг відзначитися голом у ворота «СумДУ» (13 хвилина). А почав розгром кращий бомбардир роменської команди Андрій Анцибор на 8-й хвилині.

Однак, до кінця першого тайму Козаченко все-таки був змушений двічі витягнути м'яч із сітки своїх воріт, які на 20-ій хвилині забили Дмитро Ігумнов та Роман Прощенка. Проте, ці два «голи в роздягальню» не змогли вплинути на хід подій.

У другому таймі «Рятувальник» продовжував помилятися менше «СумДУ» і збільшувати свою перевагу. Єдине, чим змогли похвалитися підопічні Сергія Песоцького в другій 20-хвилинці - це голом Дмитра Ігумнова. Але він не зміг врятувати «СумДУ» від розгрому. 9: 3 - такого результату в дербі Сумщини, мабуть, мало хто очікував. Андрій Анцибор довів свій особистий рахунок також до хет-трику, дублем відзначився Віталій Радченко.

Після 13-го туру "СумГУ" залишається на 3-му місці, "Рятувальник" піднявся на 5-- місце.