На Роменщині влаштували два конкурси вокалістів та танцюристів

12 квітня в Пустовійтівському сільському будинку культури відбувся районний конкурс юних вокалістів «Співуча веселка» та районний конкурс народного танцю «Віночок дружби», повідомляють на сайті Роменської РДА.

У «Співучій веселці» брали участь 37 юних вокалістів із Андріяшівської, Біловодської, Бобрицької, Великобубнівської, Глинської, Коржівської, Миколаївської, Перекопівської, Перехрестівської, Пустовійтівської, Ведмежівської, Анастасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів; Бацманівського, Погожокриницького, Дібрівського, Хмелівського НВК; Гудимівської, Герасимівської, Овлашівської, Голінської ЗОШ І-ІІ ступенів.

У програмі конкурсантів лунали пісні про Україну, дитинство, школу, родину та мир.

За підсумками конкурсу перемогу отримали: учениця Перекопівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Анастасія Сорока, учениця Бобрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Юлія Багнюк та учениця Бацманівського НВК Аліна Холод.

Другі місця посіли такі вокалісти: учениця Пустовійтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Калнишевського Аліна Кривогуз, учениці Хмелівського НВК Дарина Галенко та Тетяна Балюра.

Треті місця між собою розділили такі учасники: учениця Великобубнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ліна Панченко, учениця Біловодської ЗОШ І-ІІІ ступенів Анастасія Прищепа, учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Каріна Гвоздецька та учениця Глинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Неля Верещака.

Гран-прі отримала учениця Бобрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Анжела Трухан.

У конкурсі «Віночок дружби» брали участь 140 юних танцівників із Андріяшівської, Біловодської, Ведмежівської, Миколаївської, Перекопівської, Перехрестівської, Плавинищенської, Погожокриницької ЗОШ І-ІІІ ст., Гаївської, Овлашівської ЗОШ І-ІІ ст., Бацманівського, Дібрівського та Хмелівського НВК.

Конкурсні номери учасників були оригінальними та креативними. У програмі конкурсантів були представлені народні танці: український, англійський, грецький, ірландський, мексиканський, індійський, індіанський, італійська тарантела та аргентинське танго.

Хореографічне мистецтво журі оцінювало в трьох вікових категоріях. За підсумками конкурсу Гран-прі виборов хореографічний колектив Перекопівської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Крокус». Перемогу отримали хореографічні колективи Андріяшівської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Весна» (молодша та старша вікові категорії) та Ведмежівської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Артес».

Другі місця посіли танцювальні колективи Біловодської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Краса танцю» та «Світанок», Перехрестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Арабеск», Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Непосиди», Погожокриницького НВК «Родзинки», а також танцювальне соло учениці Біловодської ЗОШ І-ІІІ ступенів Алли Костяк.

Треті місця між собою розділили учасники з Плавинищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Усмішка», Андріяшівської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Весна», Перехрестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Арабеск», Бацманівського НВК «Посмішка» та «Перлина», Дібрівського НВК «Дві паралелі» та учениця Хмелівського НВК Інна Лап-Данилевська.


ПО ТЕМІ:




ОПИТУВАННЯ

Чи брав Салатун хабаря?