Роменчани закріпились у турнірній таблиці чемпіонату Сумської області з футболу

«Агробізнес-TSK» переміг липоводолинський «Альянс» із рахунком 3:1. За переможців відзначилися: на 22-й хвилині Олексій Прокопчук, на 51-й Максим Стадник, а Андрій Анцибор на 56-й. За опонентів забив Степан Тієчко на 48-й хвилині, повідомляє UA:СУМИ.

В інших матчах туру: «Нафтовик-2» з Охтирки розгромив Шостку з рахунком 10:0. «Вікторія» з Миколаївки перемогла «СумДУ» 6:0, а глухівський «Велетень» виявився сильнішим за сумський «Спартак-Сумбуд» 4:1. «Внічию» 1:1 зіграли конотопський та кролевецький «Локомотиви».

У турнірній таблиці лідирує роменський «Агробізнес- TSK», за ним розташувалась «Вікторія» з Миколаївки, третій липоводолинський «Альянс».

У чемпіонаті області визначилася трійка кращих бомбардирів. За кількістю забитих лідирує Дмитро Іщенко з «Нафтовика-2» та Євген Фальковський  з «Вікторії», у них по сім голів.

На рахунку Віталія Лісніченка з «Альянсу» – шість м’ячів. Стільки ж голів має Володимир Мостовий, що грає за «Нафтовик-2» та Андрій Анцибор – «Агробізнес-тск».

В активі Андрія Кузьміна з «Вікторії» п’ять м’ячів.