Роменці допомогли здобути українській команді перше місце на Чемпіонаті Європи з кіокушин карате

14-15 жовтня 2017 року в м. Жешув (Польща) відбувся перший відкритий Чемпіонат з кіокушин-карате WKB, в  якому прийняли участь представники ще 5-ти  світових організацій практикуючих кіокушин карате, більш ніж 450 спортсменів з 17 країн Європи.

На цьому чемпіонаті дуже вдало виступили українські спортсмени, зайнявши впевнено  перше загальнокомандне місце. В складі збірної команди України виступали двоє роменчан, вихованців спортивного клубу «АРАДЕШ» - Шкромида Нікіта (ЗОШ № 7,  вікова категорія 16-17 років; + 75 кг ) та Ілляшенко Вадим ( ЗОШ № 7,  вікова категорія 14-15 років; до 55 кг) (тренер Магомедов Сайфулла), повідомляють на сайті мерії.

Наші хлопці виступили вдало. Ілляшенко Вадим вперше приймав участь у змаганнях такого рівня, але показав себе гідно, продемонструвавши волю до перемоги.

Шкромида Нікіта в конкурентній боротьбі виборов почесне третє місце, програвши за вихід у фінал топовому польському бійцю та був нагороджений Кубком, медаллю та грамотою чемпіонату.