Роменці серед чемпіонів України з дзюдо

14 – 17 лютого в м. Луцьку відбувся Чемпіонат України та Гімназіада України з дзюдо, повідомляють на сторінці мерії у фейсбук.

В змаганнях взяли участь команди з усіх областей України, близько 700 учасників. Вихованка Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного Ващенко Валерія (ЗОШ №10) в складі збірної команди області показали високий рівень майстерності, завоювавши срібну медаль у ваговій категорії 48 кг (тренери Олександр та Дмитро Богуші ).

Колишні учні Олександра Богуша, які на даний час навчаються у Київському спортивному ліцеї завоювали золото та срібло чемпіонату: Клейнос Антон став Чемпіоном України у ваговій категорії 55кг, Токарь Данило посів друге місце у ваговій категорії 60кг, Іскрицький Олександр – 7 місто -50кг.

Переможці і призери змагань були нагороджені грамотами та медалями Міністерства молоді та спорту України та Міністерства освіти і науки України.