Роменці серед призерів обласних змагань з легкої атлетики серед ВНЗ I-II рівнів акредитації

15-16 травня 2018року на легкоатлетичному стадіоні Сумського державного педагогічного університету відбулися змагання з легкої атлетики, які стали останнім видом змагань обласної спартакіади серед ВНЗ I-II р.а, пишуть на сторінці мерії у фейсбук.

В змаганнях прийняли участь 15 збірних команд навчальних закладів області (близько 130 учасників).

Досить вдало відстояла честь нашого міста збірна команда легкоатлетів Роменського коледжу КНЕУ. Призерами змагань стали:

Свірська Анастасія (С-3-1) – метання спису (23.56 м.) – ІІІ місце;
Ковальова Альона (С-3-1) – біг 400 м. (1.10 хв) – ІІІ місце;
Даценко Євгеній (М-3-1) – біг 3000 м. (10.18хв.) – II місце;

В естафеті 4*100 м. третіми прийшли на фініш (програвши лише 0,3с. срібним призерам) з результатом 58,0 : Джолус Анна(гр. С-2-1), Гонтар Яна(гр. Ф-2-1), Лубенець Ірина (гр. Б-3-1), Ковальова Альона (гр. С-3-1).

Команду до змагань готував керівник фізичного виховання Романенко В.О.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ.