Роменці вражали на чемпіонаті з лижних перегонів серед майстрів

З 27 по 29 січня в смт. Сянки Львівської області відбувся Відкритий чемпіонат України з лижних перегонів серед майстрів, в якому взяло участь близько 90 спортсменів з України (14 областей ), Білорусі, Польщі та Словакії, повідомляють на сайті мерії.

В складі команди Сумської області виступали спортсмени м. Ромни та Роменського району Геннадій Самойленко, Василь Колодяжний та Анатолій Бартош.

В особистому  заліку 3 місця посіли: на дистанції  15 км «вільним стилем» Геннадій Самойленко,  на дистанції 10 км «вільним стилем»  Василь Колодяжний.

В номінації дуатлон ( 5 км «класичним стилем» + 5 км «вільним стилем» ) Анатолій Бартош посів 3 місце, Геннадій Самойленко зайняв почесне 1 місце.

Спортсмени були нагороджені дипломами, медалями та цінними призами організаторів чемпіонату.