Роменські футболісти серед кращих на всеукраїнському турнірі пам'яті Слободинюка

16-18 лютого в. м Охтирка відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з футболу, присвячений пам’яті дитячого тренера з футболу Анатолія Слободинюка, повідомляють на сторінці мерії Ромен у фейсбук.

В змаганнях взяли участь шість команд юнаків 2003 року народження : ДЮСШ « Нафтовик - 1» м. Охтирка, ДЮСШ « Нафтовик - 2» м. Охтирка, , КДЮСШ м. Суми, «Інтер» м. Гадяч, ДЮСШ «Агробізнес- TSK» м. Ромни, ДЮСШ Сумського району.

Змагання проводилися за круговою системою. Вдало виступили юнаки Роменської ДЮСШ, які вибороли друге місце турніру. Перше місце завоювали господарі змагань - ДЮСШ « Нафтовик-1». Третє місце посіли юні футболісти ДЮСШ Сумського району.

Кращим захисником турніру був визнаний гравець Роменської ДЮСШ Пелипенко Дмитро, кращим бомбардиром - Можневський Богдан. Від організаторів турніру хлопці отримали пам’ятні призи.

Команда переможець та команди призери були нагороджені Кубками, медалями та грамотами організаторів турніру.

Команду до змагань підготував тренер - викладач Роменської ДЮСШ Олег Кармазін.