Роменські легкоатлети стали чемпіонами країни

З-поміж тисячі учасників легкоатлетичної естафети вихованці Роменської ДЮСШ стали кращими. Додому привезли чемпіонські звання та очки в скарбничку закладу, пише "Новий погляд Роменщини".

Протягом трьох днів в обласному центрі проходив чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків та дівчат 2001 року народження та молодших. У змаганнях узяли участь близько 1000 вихованців ДЮСШ та СДЮШОР з усіх областей.

Чемпіонами України в легкоатлетичній естафеті в складі збірної команди Сумської області стали вихованці Роменської ДЮСШ Олександр ГРИНЬ (ЗОШ №10) та Гліб ВОБЛИЙ(ЗОШ №4) (тренер-викладач Олександр ЛІСНЕНКО). Також очки в скарбничку Роменської ДЮСШ поповнили: Валентин ЄВДОКИМОВ – 4 місце, Валерія КРАВЧЕНКО – 12 місце (тренер Микола САВИЦЬКИЙ), Олександр ГРИНЬ - 9 місце, Гліб ВОБЛИЙ - 11 місце.

У підсумку серед 43 ДЮСШ України, які брали участь у чемпіонаті, Роменська ДЮСШ ім. В. Гречаного зайняла 18 місце.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями Міністерства молоді та спорту України та дипломами Федерації легкої атлетики України.