Роменські спортсмени відзначилися на «MAZEPA CHEMPIONSHIP 2018»

17 лютого в м.Полтава пройшов відкритий традиційний чемпіонат Полтавської області з кіокушин карате. В змаганнях прийняло участь більш ніж 450 спортсменів з усієї України. Цей турнір відноситься до вищої категорії складності ( категорії А).

Привезти нагороду з такого турніру вважається дуже престижним. В цьому переконалися і наші юні спортсмени СК «Арадеш», які вперше прийняли участь у змаганнях такого рівня, пишуть на сторінці мерії у фейсбук.

Змагання проходили на трьох татамі з самого ранку і до 19.00 вечора. На кожному татамі проходили напружені поєдинки. Команда м.Ромни приїхала на ці змагання в складі спортсменів, більшість з яких, вперше в житті приймала участь в змаганнях. Не дивлячись ні на що, наші спортсмени виступили дуже вдало.

Шкромида Нікіта зайняв перше місце у своїй віковій та ваговій категорії, не залишивши нікому ніяких шансів - переміг у фіналі накаутом спортсмена з м.Запоріжжя.

Бойко Настя програла в фіналі досвідченій спортсменці з м.Херсона та зайняла почесне друге місце.

Анцибор Олександра - зайняла третє місце.

Також дипломом «за волю до перемоги» був нагороджений наймолодший та найлегший спортсмен (5 років,15 кг) Білошенко Олександр, завоювавши симпатію усіх глядачів та суддівської колегії.

Також хотілося б відзначити Білашенко Богдана, Колодяжного Артема, Шевченка Олександра, Хмілевського Сергія, Дубового Андрія, Уманець Назара, Николаєнка Арсенія за вдало проведені бої та волю до перемоги.