Роменські ветерани вибороли друге місце у командному заліку Чемпіонату області з настільного тенісу

Нещодавно в м. Суми відбувся чемпіонат Сумської області з настільного тенісу серед ветеранів спорту, в якому взяло участь близько 70 тенісистів області, повідомляють на сторінці мерії у фейсбук.

Команду міста Ромни представляли спортсмени спортивного клубу з настільного тенісу «Динамо» в складі 8 чоловік .

За результатами змагань (у своїх вікових групах) роменські спортсмени посіли 1 місця:

- категорія 40-44 років - Татарніков Володимир
- категорія 45-49 років – Язєв Олександр
- 65 років та старші – Чумак Петро

У загальнокомандному заліку команда м.Ромни виборола почесне 2 місце, поступившись команди м. Конотоп, команда м. Охтирка посіла 3 місце.

Переможці чемпіонату області будуть приймати участь у Всеукраїнських змаганнях з настільного тенісу серед ветеранів, який відбудеться 9-11 червня цього року в м. Чернігів.