Сформавана команда району для участі у обласних змаганнях з лижних гонок серед школярів

31 січня в урочищі «Вогневщина» м. Ромни проведена першість Роменського району з лижних гонок серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів та І-ІІ ступенів в залік ХХVІ спортивних ігор школярів, пишуть на сайті Роменської РДА.

Серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів змагання проводилися по двох вікових групах: старші юнаки та дівчата 2000-2002 років народження, які змагалися на дистанції 5 та 3 кілометри, і молодша вікова група 2003 року народження та молодші, які долали дистанції 3 та 2 кілометри.

В особистому заліку переможцями у своїх вікових категоріях стали: Вадим Бітлян, Сергій Супрун, Катерина Сітак (Пустовійтівська ЗОШ).

В командній першості 3 місце зайняла Плавинищенська ЗОШ (вчитель фізичної культури Роман Омельченко), 2 місце – Перекопівська ЗОШ (вчитель фізичної культури Михаїл Леміш). Переможцями змагань стала команда Пустовійтівської ЗОШ (вчитель фізичної культури Анатолій Осадчий).

Серед загальноосвітніх навчальних закладів юнаки долали дистанцію 3 кілометри і дівчатка 2 кілометри. Переможцями стали Євген Олійник та Каріна Приходько (Овлашівська ЗОШ). У командному заліку 3 місце зайняла Герасимівська ЗОШ (вчитель фізичної культури Валерій Кліщенко), 2 місце – команда Хоминської ЗОШ (вчитель фізичної культури Микола Швець), 1 місце – Овлашівська ЗОШ (вчитель фізичної культури Олексій Мусійко).

Призери та переможці Першості району в особистому та командному заліку нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації.

За підсумками змагань сформована команда Роменського району, яка прийме участь у обласних змаганнях серед школярів.