«Старти надій»: у Ромнах визначили найспортивніші школи

14-15 травня 2018 р. в м. Ромни на стадіоні спортивного комплексу ім. В. Окіпного відбувся останній вид програми ХХУІ міських спортивних ігор школярів «Старти надій», пишуть на сайті мерії.

В змаганнях взяли участь 5 команд учнів загальноосвітніх шкіл І групи (90 школярів 7 класів). Програма змагань складалась з 6-ти вправ: біг 60 м, метання м’яча, стрибки у довжину з розбігу, біг на 800м ( дівчата), 1000м ( хлопці),піднімання в сід за 1 хвилину,естафета 8х50 м.

Команда СЗОШ №1 виборола 1 місце,набравши 1768 очка, друге місце зайняли школярі ЗОШ №7 ( 1728 оч.); третє місце посіла команда ЗОШ №5 ( 1641 оч.); 4 місце - ЗОШ №11 ( 1631 оч.); 5 місце -ЗОШ №10 ( 1306 оч.).

Команда - переможець була нагороджена перехідним Кубком та грамотою, команди призери нагороджені грамотами відділу молоді та спорту міськвиконкому.

Підсумок 26-их міських спортивних ігор школярів

У загальному підсумку комплексного заліку 26-их міських спортивних ігор школярів ( 8 кращих результатів з 11 видів спорту для ЗОШ І групи ( ЗОШ №1,2,4,5,7,10,11) та 5 результатів з 5 видів спорту для ЗОШ ІІ групи (ЗОШ № 6,8 ) місця розподілилися слідуючим чином:

І місце ЗОШ №4 – 105 оч.
ІІ місце СЗОШ №1 – 91 оч.
ІІІ місце ЗОШ №11 – 80 оч.
ІУ місце ЗОШ №7 – 78 оч.
У місце ЗОШ № 5 – 75 оч.
УІ місце ЗОШ № 10 – 58 оч.
УІІ місце СЗОШ № 2 – 38 оч.

Серед ЗОШ ІІ групи : І місце виборола ЗОШ № 6 - 75 оч.