У Ромнах провели міські змаганя зі спортивного туризму

В урочищі Бедюхова дача Роменським центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю проведено міські змагання з техніки туризму серед учнів шкіл міста. У заході взяли участь 8 команд, які вели  запеклу боротьбу за призові місця. Подолавши безліч перешкод, переможцями стали: І місце – команда ЗОШ №10, ІІ місце – команда ЗОШ №5, ІІІ місце – ЗОШ №8, повідомляють на сторінці Центру у фейсбук.

У особистому заліку перемогу вибороли на дистанції «Спортивне орієнтування: І місце – Гринь Олександр, Ткаченко Людмила (ЗОШ №10);
ІІ місце – Мельник Олег, Марюха Марія (ЗОШ №10); ІІІ місце – Зінченко Сергій (ЗОШ №5), Онищенко Аліна (СЗОШ №1). На дистанції «Смуга перешкод»: І місце – Фомічев Нікіта (ЗОШ №5), Ткаченко Людмила (ЗОШ №10); ІІ місце - Гринь Олександр, Марюха Марія (ЗОШ №10); ІІ місце – Бойко Родіон (СЗОШ №2), Степаненко Олександра (ЗОШ №8).

На дистанції «Контрольно-технічний маршрут» переможцями стали: І місце – команда ЗОШ №5; ІІ місце – команда ЗОШ №10, ІІІ місце – ЗОШ №8.

Туристські змагання надали можливість кожному учаснику підвищити свою майстерність, обмінятися досвідом з орієнтування, побудувати якісну схему подолання етапів дистанцій, підтвердити стійкий інтерес учнівського активу до спортивного туризму.