У Ромнах провели перший відкритий турнір з легкої атлетики пам'яті Богданова

7 червня на території спортивного комплексу ім. В.Окіпного відбувся 1-й відкритий турнір м.Ромни з легкої атлетики серед юнаків та дівчат, присвячений пам’яті тренера-викладача Роменської ДЮСШ Михайла Богданова, повідомляють на сторінці мерії у фейсбук.

За 25 років роботи в спортивні школі Михайло Юхимович Богданов підготував чимало спортсменів високих спортивних розрядів з метань диску, списа,штовхання ядра, які входили до складу збірної команди області та захищали честь Сумської області на Чемпіонатах УРСР, СРСР. Серед них є переможці і призери Міжнародних змагань: Лариса Михальченко – майстер спорту міжнародного класу, учасниця Олімпійських ігор в Сеулі (1988р.), бронзова призерка Чемпіонату світу в Токіо(1991р.).

До нашого міста на змагання приїхали команди з м. Конотоп, м. Прилуки, м. Лубни, м. Кролевець, м. Липова Долина, м. Білопілля, м. Полтава, м. Ромни та команда Роменського району - ДЮСШ ім.П. Калнишевського (всього більше 120 учасників).

На урочистому відкритті турніру були присутні міський голова Сергій Салатун, заступник міського голови Ігор Тетірко, начальник відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради Володимир Мельник, керівник фізичного виховання Роменського коледжу СНАУ Сергій Дмитренко - колишній вихованець М.Ю.Богданова , директор ДЮСШ відділу освіти Ганна Василець , друг Богданова Віктор Стрельченко та син Михайла Юхімовича- Михайло Богданов.

Перед початком змагань до учасників заходу звернулись міський голова Сергій Салатун та Михайло Богданов, які привітали спортсменів, побажали їм міцного здоров’я, вдалого виступу, перемог у житті та спорті, і саме головне –бути гідними людьми. 

Право підняти прапор було надано чемпіону України з легкої атлетики 2017 року Олександру Гриню (м.Ромни ) та чемпіону України з легкої атлетики 2017 року Артему Фельфнеру (м.Конотоп).

Юнаки та дівчата змагались у двох вікових підгрупах : 2002 - 2003 р.н. , 2004 р.н. та молодші за програмою: біг 100м, 400м, 800м, стрибки у довжину, естафета (4х100) (змішана 2+2), штовхання ядра, спис та стрибки у довжину.

За результатами турніру переможцями у своїх вікових категоріях стали вихованці Роменської ДЮСШ відділу освіти: Гринь Олександр (100м.), Голік Дар’я (метання спису), Худолій Євген (400м.), Кравченко Валерія (800м.).

В естафетному бігу (4х100) команда ДЮСШ відділу освіти м. Ромни посіла перше місце з результатом 50.7с.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями, грамотами відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому та цінними призами.


ПО ТЕМІ:




ОПИТУВАННЯ

Чи брав Салатун хабаря?