У Ромнах пройшла першість району з легкоатлетичного чотириборства серед школярів

На стадіоні імені В.Окіпного м. Ромни проведено першість Роменського району з легкоатлетичного чотириборства серед юнаків та дівчат 12-13 років загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів та І-ІІІ ступенів у залік ХХVІІ спортивних ігор школярів, пишуть на сайті Роменської РДА.

У змаганнях взяли участь 6 команд ЗОШ І-ІІ ступенів, 15 команд ЗОШ І-ІІІ ступенів: дівчатка і юнаки змагалися в бігові на 60 метрів, стрибках у довжину та метанні м’ячика; дівчатка – у бігові на 500 метрів, юнаки – у бігові на 800 метрів.

Серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів в особистому заліку по сумі чотирьох видів перемогу святкували: Ігор Мажара (Ярошівський НВК) і Анна Ганжа (Овлашівська ЗОШ). У командному заліку по сумі особистих виступів перемогла Овлашівська ЗОШ, друге місце виборола Василівська ЗОШ, третє – Герасимівська ЗОШ.

Серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів в особистому заліку перемогли Павло Чалик (Андріяшівська ЗОШ) та Вікторія Івченко (Коржівська ЗОШ). У командній першості перше місце зайняла Перекопівська ЗОШ), друге – Андріяшівська ЗОШ, третє – Рогинська ЗОШ.

Переможці та призери в особистому та командному заліку нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації.

За підсумками змагань сформована команда Роменського району, яка візьме участь в обласних змаганнях.