У Ромнах пройшла відкрита першість з панкратіону серед юнаків та дівчат, присвячена учасникам АТО

21 квітня 2018 року в м. Ромни відбулась відкрита Першість м.Ромни з панкратіону, присвячена учасникм АТО. В змаганнях  взяло участь більше 150 спортсменів  Сумської області. Змагання з цього виду спорту відбулись в нашому місті вперше, і викликали велику зацікавленість мешканців міста, пишуть на сайті мерії.

На урочистому відкритті чемпіонату були присутні міський голова Сергій Салатун, начальник відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради Володимир Мельник, голова громадської організації «Учасники АТО Роменщини» Дмитро Косенко та почесні гості: депутат Сумської обласної ради, Президент Сумської міської організації «Федерація панкратіону України» Микола Березин, керівник напрямку «молодіжна політика» громадської організації «Українська громадська рада» Віталій Воробей,  голова Роменської ГО «Українська громадська рада» Олександр Пашко, учасники бойових дій в АТО Сергій Балашов, Євгеній Гаркуша, Володимир Гончарук та «Заслужений Майстер спорту України» з пакратіону, 7-ми разовий чемпіон світу серед дорослих Дмитро Баранов (м.Суми).

Міський голова та почесні гості звернулись зі словами вітання до учасників змагань, побажали всім міцного здоров’я, перемог у спорті та подальшого розвитку панкратіону  в нашому місті.  

Голова Роменської міської Федерації панкратіону, тренер з грепплінгу Артем Балашов зазначив, що організатори заходу докладуть усіх зусиль, аби згадка про участь у цих змаганнях стала однією з найприємніших для усіх учасників, незалежно від того виграють вони, чи  лише вітатимуть переможців.

Після урочистого відкриття змагань розпочались запеклі, безкомпромісні бої. За результатами змагань  спортсмени  м.Ромни (команда  складалась зі спортсменів секції панкратіону та спортсменів  боротьби дзюдо) у своїх вікових та вагових категоріях посіли наступні місця:

1-місце - Савченко Максим (ЗОШ № 10), Мельніков Олексій (СЗОШ №1), Савченко Анастасія (ЗОШ №11), Охрименко Анна (ЗОШ №7), Охрименко Ірина (ЗОШ №7), Засульська Юлія (ЗОШ № 8), Заковоротний Богдан (СЗОШ №2), Кіріченко Дмитро (ЗОШ №11), Васюта Марія (ЗОШ № 11), Непомящий Артем (ЗОШ №8), Павлюк Денис (СЗОШ №1), Агеєнко Семен (СЗОШ №1), Штефан Микола (СЗОШ №2), Ляхов В’ячеслав (РК КНЕУ); 

2-місце- – Гаршин Іван (РК КНЕУ),  Хауляк Владислав (РК СНАУ),Закаворотний Руслан (СЗОШ №2), Налегач Іван (ЗОШ №5), Горобченко Давид (ЗОШ №8), Кухарь  Мілена (ЗОШ №7), Каніковська Карина (с.Герасимівка), Тютюнник Владислав (СЗОШ №2), Богуш Дмитро (ДЮСШ);

3-місце –Окіпний Артем (ЗОШ №5),  Бабій Андрій ,Маленко Євгеній (СЗОШ №2) та Рябченко Андрій.  

Готували спортсменів до змагань тренери Артем Балашов, Владислав Лакиза, Дмитро Богуш та Олександр Богуш.

Переможці  та призери змагань (у своїх вагових та вікових категоріях) отримали  медалі та грамоти;  Кубками у  номінаціях були нагороджені:

- «приз за волю до перемоги» Котелевець Володимир (м.Суми) 

- «за кращу техніку»  Баранов Дмитро (м.  Суми) та Дремлюга Захар (м.Лебедин)

 

 


ПО ТЕМІ:




ОПИТУВАННЯ

Чи брав Салатун хабаря?