У Ромнах пройшов 10-й традиційний відкритий чемпіонат Сумської області з кіокушин карате

31 березня 2018 року в м. Ромни відбувся 10-й традиційний відкритий чемпіонат Сумської області з кіокушин карате. В змаганнях взяло участь 14 команд: м. Нова Каховка Херсонської області, м. Пирятин, м. Полтава, м. Кременчук, м. Миргород , м.Лебедин, м.Ромни та Роменський район ( всього близько 200 учасників), пишуть на сайті мерії. 

На урочистому відкритті чемпіонату були присутні міський голова Сергій Салатун, начальник відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради Володимир Мельник, президент Сумської обласної федерації кіокушин карате, володар чорного поясу, 2-дан Сайфулла Магомедов та почесні гості: срібний призер Чемпіонату Європи, майстер спорту України з кіокушин карате, володар чорного поясу, 2-дан, суддя Міжнародної категорії Олександр Костенко (м.Полтава ) та суддя Міжнародної категорії , 1 дан Олег Жиров (м.Херсон).

Міський голова звернувся зі словами вітання до учасників чемпіонату та нагородив грамотою виконавчого комітету Роменської міської ради за вагомий внесок у розвиток та популяризацію кіокушин-карате на Роменщини Сайфуллу Магомедова. 

Президент Сумської обласної федерації кіокушин карате Магомедов Сайфулла нагородив пам’ятними призами за особистий внесок у розвиток кіокушин карате Сергія Салатуна та Володимира Мельника та представників команд.

А далі розпочались запеклі, безкомпромісні бої. За результатами змагань загальнокомандні місця розподілились таким чином:

1-місце – м. Нова Каховка (13 золотих мед.)
2-місце- м. Полтава (9 золотих мед.)
3-місце – м. Ромни (9 золотих мед.) 

Переможці та призери змагань (у своїх вагових та вікових категоріях) отримали Кубки, медалі, дипломи , команди-призери нагороджені Кубками.

За номінаціями були нагороджені:

- «приз за волю до перемоги» - Гюлер Давид (с. Рогинці)
- «за кращу техніку» Шевченко Олександр (ДНЗ « Оленка») 
- «приз глядацьких симпатій» - Кабишч Богдан (4 роки, м. Київ)

Перші місця здобули: Шевченко Олександр (ДНЗ «Оленка»), Колодяжний Артем (ЗОШ № 4), Липский Віталій (СЗОШ № 2), Данилюк Даниїл (СЗОШ № 2), Ілляшенко Вадим (ЗОШ № 7), Бойко Ілля (РК СНАУ),Шкромида Никита (ЗОШ № 7), Гусева Арина (ЗОШ № 11), Бойко Настя (ЗОШ № 5).

Другі місця: Шевченко Влад (ДНЗ «Оленка»), Вареха Назар (СЗОШ № 1), Арчивадзе Назар, (СЗОШ №1 ) , Яреско Ілля (СЗОШ №2), Бірин Дмитро (ЗОШ № 4), Король Дмитро (РК СНАУ), Евченко Анна (СЗОШ № 2), Анцибор Олександра (СЗОШ №1) , Пинчук Катерина (СЗОШ № 2).

Третє місце посів Білашенко Олександр (ДНЗ «Оленка»), Дубовій Андрий (ДНЗ «Оленка»), Білашенко Богдан (ЗОШ № 6), Хмелівский Сергій (СЗОШ № 1), Сенько Назар (ЗОШ № 4), Ніколаенко Арсеній (СЗОШ №1), Бельмос Ян (СЗОШ №1), Калашник Арина (ЗОШ № 11) та Волошин Олександр (ЗОШ №11).


ПО ТЕМІ:




ОПИТУВАННЯ

Чи брав Салатун хабаря?