У Ромнах пройшов 9-й традиційний відкритий чемпіонат Сумської області з кіокушин карате

Нещодавно в м. Ромни відбувся 9-й традиційний відкритий чемпіонат Сумської області з кіокушин карате в межах міської молодіжної акції «Молоде покоління обирає здорове майбутнє», повідомляють на сторінці мерії у фейсбук.

В змаганнях прийняли участь команди: м. Нова Каховка Херсонської області, м.Тернівка Дніпропетровської області, м. Полтава, м.Кременчук ,м.Миргород ,м.Лебедин, м.Ромни та Роменський район. 

На урочистому відкритті чемпіонату були присутні заступник міського голови Ігор Тетирко, головний спеціаліст відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради Ірина Гончарова, президент Сумської обласної федерації кіокушин карате, володар чорного поясу, 1-дан Сайфулла Магомедов та почесні гості: легенда карате України, володар чорного поясу, 1-й дан Валерій Масквітин (м.Тернівка), президент Полтавської обласної федерації кіокушин карате, срібний призер Чемпіонату Європи, майстер спорту України з кіокушин карате, володар чорного поясу, 2-дан Олександр Костенко (м.Полтава ).

Зі словами вітання до учасників чемпіонату та вболівальників звернувся заступник міського голови Ігор Тетирко. Ігор Володимирович нагородив грамотою виконавчого комітету Роменської міської ради за розвиток і популяризацію кіокушин карате в м.Ромни Президента Сумської обласної федерації кіокушин карате Магомедова Сайфуллу. 

Почесними грамотами за особистий внесок у розвиток кіокушин карате в Сумській області було нагороджено Валерія Москвітина, Ігоря Івко (м.Миргород), Олександра Костенка та Романа Суркова (м.Полтава). 

Учасників заходу привітали показовим номерами колектив «Денс драйв» Роменської загальноосвітньої школи № 10 з танцювальним номером «Стріт денс» (керівник Ольга Міроненко) та вихованці гуртка «DELAYERS TEAM» центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відділу освіти (ЦПО та РТМ) (керівник Ростислав Яременко).

За результатами змагань команда м.Ромни виступила дуже вдало, виборовши 5 перших, 9 других та 8 третіх місць та здобула Кубок за друге загальнокомандне місце ( 1-ше місце посіла команда м.Полтава , 3-тє місце у команди м.Кременчук). 

Перші місця здобули: Ілляшенко Вадим, Шкромида Нікіта (ЗОШ№ 7), Бойко Настя (ЗОШ№5), Власков Рамір (ДНЗ «Оленка»), Данилюк Даніїл (СЗОШ№2) 

Другі місця: Білошенко Богдан (ДНЗ «Оленка»), Дяченко Артур,Таран Нікіта, Бангура Даніїл, Цис Андрій,Субота Денис (ЗОШ № 7), Липський Віталій (СЗОШ№2), Бельмас Ян (СЗОШ№1) 

Третє місце: Суходольский Ігор, Проценко Денис, Науменко Максим, Завгородній Стас, (ЗОШ№7), Марченко Максим (ЗОШ№4), Батура Єгор РК СНАУ, Мороз Софія(СЗОШ №2), Анцибор Олександра (СЗОШ №1).


ПО ТЕМІ:




ОПИТУВАННЯ

Яку політичну партію хочете бачити у парламенті?