У Ромнах відбулися останні змагання в заліку ХХVІ районних спортивних ігор школярів

На стадіоні імені В.Окіпного в м. Ромни проведено першість Роменського району з легкої атлетики серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів та І-ІІІ ступенів, пишуть на сайті Роменської РДА.

В програмі змагань були біг на 100, 200, 400, 800, 1500 метрів та стрибки в довжину. Відповідно до Положення про проведення змагань кожен учасник мав право змагатися в одному виді програми.

Серед команд загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів, участь у яких взяли 18 шкіл (124 учасники), по сумі 4 кращих результатів в особистих змаганнях перемогла команда Пустовійтівської ЗОШ (вчитель Анатолій Осадчий). Друге місце виборола Біловодська ЗОШ (вчитель Володимир Богуславський), третє місце зайняли, набравши рівну кількість очок, команди Перекопівської ЗОШ (вчитель Михаїл Леміш) і Андріяшівської ЗОШ (вчитель Володимир Пелепей).

Серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів змагались команди 7 шкіл (34 учасники). По сумі 3 кращих результатів в особистих змаганнях, також набравши рівну кількість очок, перемогли команди Овлашівської ЗОШ (вчитель Олексій Мусійко) та Ярошівського НВК (вчитель Світлана Запорожець). Третє місце посіла команда Гудимівська ЗОШ (вчитель Оксана Копйова)

Призери та переможці в особистому та командному заліку нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації.