У Ромнах відбувся відкритий традиційний турнір з боротьби дзюдо “Кубок Перемоги” серед юнаків та дівчат

28 квітня в спортивному залі спорткомплексу ім. В.Окіпного відбувся  традиційний відкритий турнір м.Ромни  з боротьби дзюдо “Кубок Перемоги ” серед юнаків та дівчат 2002-2003, 2005-2006, 2007-2008, 2009-2010  р.н, пишуть на сайті мерії.

В змаганнях взяли участь команди м.Суми (4 команди), смт.Недригайлів, м.Лохвиця  та  м.Ромни (близько 200 учасників).

На урочистому відкритті турніру були присутні міський голова Сергій Салатун, головний спеціаліст відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому Ірина Гончарова, директор ДЮСШ ім. В.К.Гречаного Ганна Василець, почесні гості: представник депутата обласної ради Дмитра Кірюхіна – Дмитро Коцур та представник міської громадської організації «Українська громадська рада» Марина Божко.

Учасників змагань, представників  команд  та присутніх на урочистому відкритті турніру привітали міський голова Сергій Салатун та Дмитро Коцур, які побажали спортсменам міцного здоров’я,  перемог у спорті та житті.

За результатами турніру  у загальнокомандному заліку команда  м. Ромни впевнено виборола почесне 1-е місце («золота»- 25 медалей),  2-е місце у команди м. Суми , 3-є місце посіла команда м. Лохвиця.

Чемпіонами у своїх вікових та вагових категоріях стали: 

1 місце: Випряжкін Максим, Мельников Олексій, Самонь Захар, Єгоров Семен, Канаковська Каріна,  Кириченко Дмитро,Федосик Вікторія, Васюта Марія, Охріменко Анна, Богуш Наталія, Ващенко Валерія, Кухарь Мілена,  Ляхов Іван, Бабій Андрій, Замура Роман, Маленко Євген, Гуржій Максим, Мірошніченко  Марія, Охріменко Ірина, Резник Влада, Савченко Максим, Штефан Микола, Савченко Анастасія, Столбун  В’ячеслав, Горобченко Давид;

2 місце: Заковоротний Богдан, Налегач Іван, Книш Максим, Засульська  Юлія, Орел Тімур, Артюх Богдан, Гмір Владислав;

3 місце: Заковоротня Руслана, Остапенко Тарас, Журенко Тимофій, Шумський Ігор, Чорноштан  Сергій,  Непомящий Артем,  Ващенко Олександр , Кобець Максим, Магденко Андрій та Артюх Катерина.

Переможці та призери  турніру нагороджені грамотами, медалями та  Кубками. Готували спортсменів до змагань тренери відділення дзюдо ДЮСШ відділу освіти Дмитро Олександрович  Богуш  та Олександр Григорович Богуш.


ПО ТЕМІ:




ОПИТУВАННЯ

Чи брав Салатун хабаря?