У Ромнах змагалися юні дзюдоїсти

20 травня 2017 року в борцівському залі ДЮСШ відділу освіти відбулась відкрита Першості міста Ромни з боротьби дзюдо серед юнаків та дівчат першого року навчання, присвячена Міжнародному Дню захисту дітей, повідомляють на сторінці мерії у фейсбук.

В змаганнях взяли участь команди з м. Суми (2 команди), м. Гадяч, смт. Недригайлів, с. Комиші Охтирського району та м. Ромни, близько 90 учасників.

На урочистому відкритті змагань начальник відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому Володимир Мельник привітав усіх спортсменів з початком змагань, побажав міцного здоров’я та успіхів у спорті.

Вдало виступили вихованці відділення дзюдо Роменської ДЮСШ, які в різних вагових категоріях посіли наступні місця :

1 місце : Моголівець Станіслав, Ващенко Олександр, Цапенко Нікіта, Випряжкін Максим, Петренко Вадим, Рось Ярослав, Кобець Максим, Гуржій Максим, Гуржій Дмтро, Охріменко Ірина, Іващенко Поліна, Миколенко Максим;

2 місце: Ткачова Софія, Панасенко Поліна, Гмір Владислав, Непомящий Артем, Жирних Катерина, Кібець Марк, Москаленко Артем, Орел Тімур;

3 місце: Васічко Артем та Іващенко Віталій.

В загальнокомандному заліку команда м.Ромни посіла почесне 1 місце, 2 місце у команди м.Суми, 3 місце посіла команда м.Гадяч.

Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями . Найкращі спортсмени від кожної команди були нагороджені пам’ятним призом.

Учнів до змагань підготували тренери - викладачі Роменської ДЮСШ Олександр та Дмитро Богуші.