У Ромнах змагалися юні футзалісти

23-26 листопада в м. Ромни, на базі спортивного комплексу ім. Володимира Окіпного, відбулися обласні змагання з футзалу серед команд юнаків ДЮСШ 2004-2005 років народження, повідомляє "Спорт Клуб".

У змаганнях взяли участь 8 команд ДЮСШ Сумської області: Роменська ДЮСШ-1 , Роменська ДЮСШ-2, Роменська ДЮСШ-3, Конотопська ДЮСШ, ДЮСШ Липоводилинського району, Середино-Будська ДЮСШ, Недригайлівська ДЮСШ, Путивльська ДЮСШ.

У фіналі за перше місце боротьбу вели команди Роменської ДЮСШ-1 (тренер Анатолій Джур) та ДЮСШ м. Конотоп (тренери Ігор Куліш, Олег Савоченко). Перемогу святкували юні футболісти м. Конотоп, які і здобули перехідний кубок. Третє місце посіла команда Липоводолинської ДЮСШ, обігравши команду Недригайлова.

Переможці і призери змагань були нагороджені грамотами департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації та Сумської обласної дитячо-юнацької спортивної школи.