Успіхи роменських спортсменів на Всеукраїнському турнірі з дзюдо

16 – 17 листопада 2017 року в м. Харків відбувся традиційний  Всеукраїнський турнір з дзюдо «Золотий кубок мера», повідомляють на сайті мерії Ромен.

В змаганнях взяли участь команди з усіх областей України, близько 1000 учасників. Учні Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного показали високий рівень майстерності. Перші місця  вибороли  Павлюк Денис (СЗОШ №1) у ваговій категорії 55 кг та Богуш Наталія  (ЗОШ №10)  -32 кг . Срібними призерами турніру стали  Кухарь Мілена (ЗОШ № 7) - 40кг, Федосик Вікторія (ЗОШ №4 ) – 52 кг та Горобченко Давид  (ЗОШ № 8 ) – 38 кг.  ІІІ місце виборов учень Олександра Богуша Токарь Данило у ваговій  категорії 60 кг, який на даний час  навчається у Київському  спортивному ліцеї.

Переможці і призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та Кубками організаторів турніру.

Учнів до змагань підготували тренери-викладачі Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного Олександр та Дмитро Богуші.