Зимовий сезон: чим багаті вихованці Роменської районної ДЮСШ ім. П.Калнишевського?

Цьогоріч зима порадувала прихильників лижного спорту, з чим сповна скористалися спортсмени Роменської районної ДЮСШ ім.  П.Калнишевського, пишуть на сайті Роменської РДА.

З початку зимового сезону вихованці відділення біатлону  приймали участь в Чемпіонатах України (навчально тренувальна базі «Тисовець» Львівської області), Всеукраїнських змаганнях серед юнаків та дівчат, Чемпіонаті області, відкритому кубку Сумської області (навчально – тренувальна база «Динамо» м.Суми), гідно представляючи Роменщину.

Кращих результатів досягли:

- Єрмакова Вікторія серед старших дівчат 1998-1999 р.н. на Чемпіонаті України в естафетній гонці в складі збірної Сумської області зайняла 2 місце, на Всеукраїнських змаганнях серед юнаків та дівчат в індивідуальній гонці 10 км., з 4 вогневими рубежами зайняла 3 місце, в спринтерській гонці на 6 км., 3 місце, в змішаній естафеті 1 місце; в чемпіонаті області 1 місце в індивідуальній гонці, 1 місце в спринтерській гонці з двома вогневими рубежами в відкритому Кубку Сумської області.

- Родітєлєв Олександр серед середніх юнаків 2000-2001 р.н. на Чемпіонаті Сумської області переміг в індивідуальній гонці на 10 км., з трьома вогневими рубежами, 3 місце в спринтерській гонці на 6 км.,  відкритому кубку Сумської області в масовому старті з трьома вогневими рубежами на 6 км. фінішував з 2 результатом.

- Чихарь Владислав серед молодших юнаків 2002-2003 р.н. на Всеукраїнських змаганнях в індивідуальній гонці 7,5 км. показав 3 результат, на чемпіонаті Сумської області переміг в масовому старті на 5 км., зайняв 2 місце в індивідуальній гонці на 5 км.

Вихованці Роменської районної ДЮСШ ім. П.Калнишевського також приймали участь у Чемпіонаті Сумської області з лижних гонок, зайнявши 5 загальнокомандне місце серед районів Сумщини.

Проведена відкрита Першість Роменського району з лижних гонок, переможцями у своїх вікових категоріях стали Жабський Дмитро, Супрун Сергій, Яровий Іван, Сітак Катя та Сітак Люба.

Готували команди тренери-викладачі Прядка Микола і Осадчий Анатолій.

Проведена Першість Роменського району з лижних гонок у залік 25 спортивних ігор школярів: серед ЗОШ І-ІІІ ступенів 1 місце зайняла Пустовійтівська ЗОШ (вчитель Осадчий Анатолій), 2 місце – Великобубнівська ЗОШ (вчитель Кандиба Олександр), 3 місце – Плавинишенська ЗОШ, (вчитель ФК Омельченко Роман) 1 місце – Овлашівська ЗОШ (вчитель Мусійко Олексій), 2 місце Герасимівська ЗОШ (вчитель Кліщенко Валерій).

Зимовий сезон у розпалі, і для спортсменів попереду старти, щоб показати чудові результати.


ПО ТЕМІ:




ОПИТУВАННЯ

Головна проблема міста це: